Cantinho Do Pinheiro
| Wi-Fi | Rökning förbjuden Rökfria rum | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Staying at Cantinho Do Pinheiro Sao Bento do Sapucai villa, guests can easily reach the Matriz Church of Sao Bento do Sapucai, located nearly a 10-minute drive away.
The Cruzeiro Viewpoint is nestled within a 3-km distance of the Sao Bento do Sapucai holiday home, and the Mosaic Chapel I is 2.5 km away.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
På rummet
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i villan Cantinho Do Pinheiro?
Ja, villan Cantinho Do Pinheiro tillhandahåller Wi Fi i hela boendet. - ❓
Finns det ett kök i villan Cantinho Do Pinheiro?
Ett komplett kök finns i villan Cantinho Do Pinheiro. - ❓
Tillåter villan Cantinho Do Pinheiro husdjur?
Villan Cantinho Do Pinheiro tillåter inte husdjur. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan Cantinho Do Pinheiro?
I villan Cantinho Do Pinheiro kan du utforska São Bento do Sapucaís viktigaste landmärken, inklusive Church of São Bento do Sapucaí (2 km), Capelinha de Mosaico (2,1 km) och Igreja de São Benedito, som finns inom 5 minuters bilresa.